ERS1HM561W20B50T
MFR.Part #
ERS1HM561W20B50T
JLCPCB Part #
C5162244
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 20mm 50V 560uF ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS