125SH-G-04-TR-SMT-T/R
MFR.Part #
125SH-G-04-TR-SMT-T/R
JLCPCB Part #
C17615875
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 1 1.25mm 100V 1A 1x4P 4 4P Brass Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD Wire To Board Connector ROHS