125SH-A-03-TR
Extended
Manufacturer
ADAM TECH
MFR.Part #
125SH-A-03-TR
JLCPCB Part #
C17605948
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1A 1x3P 250V 3 3P Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 White Plugin Wire To Board Connector ROHS