125SH-A-09-TR
MFR.Part #
125SH-A-09-TR
JLCPCB Part #
C17472822
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1A 1x9P 250V 9 9P Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 White 插件 Wire To Board Connector ROHS