GVT1A108M0810CN
Extended
Manufacturer
ACMECON
MFR.Part #
GVT1A108M0810CN
JLCPCB Part #
C22383673
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 1000uF 10V 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS