GVE1E337M0810CN
Extended
Manufacturer
ACMECON
MFR.Part #
GVE1E337M0810CN
JLCPCB Part #
C22383559
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
10.5mm 25V 330uF 450mA@100kHz 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS