S-13R1D14-I4T1U3
MFR.Part #
S-13R1D14-I4T1U3
JLCPCB Part #
C5903821
Package
SNT-4A
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.4V 150mA 5.5V 70dB@(1kHz) 9uA Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive SNT-4A Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS