S-1200B27-I6T2U
Extended
Manufacturer
ABLIC
MFR.Part #
S-1200B27-I6T2U
JLCPCB Part #
C5880318
Package
SNT-6A(H)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 10V 150mA 2.7V 40uA 70dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Enable Positive SNT-6A(H) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS