S-13R1D15-I4T1U3
Extended
Manufacturer
ABLIC
MFR.Part #
S-13R1D15-I4T1U3
JLCPCB Part #
C7354798
Package
SNT-4A
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5V 150mA 5.5V 5uA 70dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SNT-4A Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS