CM45323R9KSB
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
CM45323R9KSB
JLCPCB Part #
C2928627
Description
3.9uH 330mA 900mΩ Molded Inductor ±10% 1812 Power Inductors ROHS