ACC4532331K2B
Extended
Manufacturer
ABC
MFR.Part #
ACC4532331K2B
JLCPCB Part #
C22469101
Package
1812
Description
11Ω 140mA 170mA 3.1MHz 30@0.796MHz 330uH Wire-wound chip inductor ±10% 1812 Inductors (SMD) ROHS