SH6038560YLB
MFR.Part #
SH6038560YLB
JLCPCB Part #
C22469192
Package
SMD,6.8x6.8mm
Description
202mΩ 56uH 850mA Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,6.8x6.8mm Power Inductors ROHS