ESTW036A0F41Z
MFR.Part #
ESTW036A0F41Z
JLCPCB Part #
C5736680
Package
DIP,58.4x22.9mm
Description
1 120W 2.25kV 3.3V 36A 36V~75V 91.5% DIP,58.4x22.9mm Isolated Power Modules ROHS