ESTW010A0B41-HZ
Extended
Manufacturer
ABB
MFR.Part #
ESTW010A0B41-HZ
JLCPCB Part #
C7189888
Package
DIP,58.4x22.9mm
Description
1 10A 120W 12V 2.25kV 36V~75V 92.5% DIP,58.4x22.9mm Isolated Power Modules ROHS