ALO20F36N-L
Extended
Manufacturer
Artesyn
MFR.Part #
ALO20F36N-L
JLCPCB Part #
C5549675
Package
DIP,58.4x22.9mm
Description
1 19V~60V 20A 3.3V 66W 91% DIP,58.4x22.9mm Isolated Power Modules ROHS