A781MS107M1JLAS030
MFR.Part #
A781MS107M1JLAS030
JLCPCB Part #
C6486600
Package
SMD,D10xL12.7mm
Description
-55℃~+135℃ 1.408A@100Hz 100uF 10mm 12.7mm 2000hrs@135℃ 30mΩ 63V ±20% SMD,D10xL12.7mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS