A781MN107M1HLAS030
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
A781MN107M1HLAS030
JLCPCB Part #
C6455254
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+135℃ 1.408A@100Hz 10.5mm 100uF 10mm 2000hrs@135℃ 30mΩ 50V ±20% SMD,D10xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS