A780MS566M1JLAV030
MFR.Part #
A780MS566M1JLAV030
JLCPCB Part #
C3274953
Description
-55℃~+125℃ 1.5A@100kHz 10mm 12.7mm 3000hrs@125℃ 30mΩ 56uF 63V ±20% SMD,D10xL12.7mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS