A781MS107M1JLAV030
MFR.Part #
A781MS107M1JLAV030
Description
-55℃~+135℃ 100uF 10mm 13.2mm 2000hrs@135℃ 30mΩ 6.4A@100kHz 63V ±20% - Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS