ZV221M6R3E055ETR
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
ZV221M6R3E055ETR
JLCPCB Part #
C84689
Package
SMD,D6.3xL5.5mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 220uF 5.5mm 6.3V 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS