GS332M050K355A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
GS332M050K355A
JLCPCB Part #
C5129796
Package
Plugin
Description
18mm 3300uF 50V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS