KM2R2M400E110A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
KM2R2M400E110A
JLCPCB Part #
C59395
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
11mm 2.2uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 400V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS