FL470M350I250A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
FL470M350I250A
JLCPCB Part #
C111391
Package
Plugin,12.5x25mm
Description
12000hrs@105℃ 13mm 25mm 350V 47uF 5mm 插件,12.5x25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS