CT81M6Y5P1B471KSEAT0
MFR.Part #
CT81M6Y5P1B471KSEAT0
JLCPCB Part #
C7497299
Package
Plugin,P=5mm
Description
2kV 470pF 5mm Y5P ±10% Plugin,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS