TD03G1602FT
- MFR.Part #
- TD03G1602FT
- JLCPCB Part #
- C667661
- Description
- -55℃~+155℃ 100mW 16kΩ 50V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS