CT7-X9Y5P0D102KSE
MFR.Part #
CT7-X9Y5P0D102KSE
JLCPCB Part #
C278146
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1nF 250V Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS