0805WAD1801T5E
MFR.Part #
0805WAD1801T5E
JLCPCB Part #
C784182
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 100mW 150V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS