1210W3J056JT5E
MFR.Part #
1210W3J056JT5E
JLCPCB Part #
C25443
Description
-55℃~+155℃ 200V 333mW 5.6Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS