MF0W4FF2703A50
MFR.Part #
MF0W4FF2703A50
JLCPCB Part #
C20625256
Description
250mW 270kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS