TC0525B9091T5E
MFR.Part #
TC0525B9091T5E
JLCPCB Part #
C88432
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS