PCS125-391M-RC
MFR.Part #
PCS125-391M-RC
JLCPCB Part #
C17489484
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
390uH 650mA 690mΩ ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS