PCSN5D33-100M-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
PCSN5D33-100M-RC
JLCPCB Part #
C17384117
Package
SMD,6x6mm
Description
100mΩ 10uH 2.5A ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS