RDC30-330K-RC
MFR.Part #
RDC30-330K-RC
JLCPCB Part #
C7038660
Package
Plugin,D=27.9mm
Description
13.5A 17mΩ 20A 33uH ±10% 插件,D=27.9mm Power Inductors ROHS