PCT33/16BK
MFR.Part #
PCT33/16BK
JLCPCB Part #
C7325272
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 16V 2.1Ω@100kHz 33uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS