TPSB476K010H0350
MFR.Part #
TPSB476K010H0350
JLCPCB Part #
C5986973
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 350mΩ@100kHz 47uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors