5.0SMLJ48A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
5.0SMLJ48A-TP
JLCPCB Part #
C779097
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 48V 53.3V 5kW 5uA 64.7A 77.4V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS