SS1100FH-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SS1100FH-TP
JLCPCB Part #
C712357
Package
SOD-323FH
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100V 1A 30A 500uA@100V 850mV@1A SOD-323FH Schottky Diodes ROHS