SLPX221M385E3P3
MFR.Part #
SLPX221M385E3P3
JLCPCB Part #
C7316947
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-25℃~+85℃ 1.49A@120Hz 10mm 220uF 3000hrs@85℃ 30mm 32mm 385V 905mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS