B32913A3334M189
MFR.Part #
B32913A3334M189
JLCPCB Part #
C3295562
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 330V 330nF X1 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS