MPX105K305G
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
MPX105K305G
JLCPCB Part #
C6306628
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1uF 305V X2 ±10% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS