MC12FF470J-F
MFR.Part #
MC12FF470J-F
JLCPCB Part #
C7300655
Description
-55℃~+125℃ 1kV 2mm 3.2mm 47pF ±5% 1210 Mica and PTFE Capacitors ROHS