688LMB080M2EH
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
688LMB080M2EH
JLCPCB Part #
C5518407
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 3000hrs@105℃ 35mm 4.12A@120Hz 52mm 60.95mΩ@120Hz 6800uF 80V ±20% Plugin,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS