EMVE100ARA222MLH0S
MFR.Part #
EMVE100ARA222MLH0S
JLCPCB Part #
C7272552
Package
SMD,D16xL16.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 16.5mm 16mm 2000hrs@105℃ 2200uF 850mA@120Hz ±20% SMD,D16xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS