ELXS601VSN221MR60S
MFR.Part #
ELXS601VSN221MR60S
JLCPCB Part #
C6239866
Package
Plugin,D30xL60mm
Description
-25℃~+105℃ 1.4A@120Hz 10mm 220uF 30mm 5000hrs@105℃ 600V 60mm ±20% Plugin,D30xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS