EKZH160ETC471MHB5D
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKZH160ETC471MHB5D
JLCPCB Part #
C5113786
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-40℃~+105℃ 13mm 16V 3.5mm 450mA@120Hz 470uF 6000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS