EC7BW-48D12
MFR.Part #
EC7BW-48D12
JLCPCB Part #
C7270712
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.5kV 12V 18V~75V 2 20W 835mA 88% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS