EC1SA15NS
MFR.Part #
EC1SA15NS
JLCPCB Part #
C6238536
Package
SMD-6P,16.2x9.2mm
Description
1.5kV 10.8V~13.2V 15V 1W 2 33mA 81% SMD-6P,16.2x9.2mm Isolated Power Modules ROHS