REC10-4812SZ/H3/M
MFR.Part #
REC10-4812SZ/H3/M
JLCPCB Part #
C6171944
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 10W 12V 18V~75V 3kV 833mA 85% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS