BZT52-C12-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZT52-C12-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6136311
Package
SOD-123
Description
100nA@9V 12V 20Ω 410mW SOD-123 Zener Diodes ROHS