PZ1AL30B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AL30B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6365910
Description
15Ω 1W 1uA@22V 30V SOD-123FL Zener Diodes ROHS